Rozwiązania dla motoryzacji

W dniach 23-24 listopada 2023 odbyła się w Krakowie 12. edycja Forum MotoSolutions – best practices w przemyśle motoryzacyjnym.

Jest to jedna z największych konferencji dla przemysłu motoryzacyjnego w Polsce. W wydarzeniu wzięło udział blisko 330 menadżerów i ekspertów związanych z branżą. Była to wyjątkowa okazja do zdobycia nowej wiedzy, poznania ciekawych „case study” oraz najlepszych rozwiązań stosowanych w branży. 

Przedstawiciele invenio od kilku lat uczestniczą w kolejnych edycjach Motosolutions. W tym roku invenio było nie tylko uczestnikiem, ale również wystawcą, prezentując przez dwa dni kompleksową ofertę wszystkich spółek wchodzących w skład grupy invenio w Polsce: invenio QD Sp. z o.o., invenio Sp. z o.o., Quality & Human Services Sp. z o.o., IPSUPPORT Sp. z o.o.

Osoby zainteresowane mogły zasięgnąć informacji na temat oferowanych przez nas usług kontroli jakości, doradztwa personalnego, rekrutacji, pracy tymczasowej, szkoleń i audytów. Swoją ekspozycję miał również dział Inżynierii Mechanicznej. Prezentowała ona kilka przykładowych projektów, których zadaniem było pokazanie możliwości projektowych i wykonawczych.  Przedstawione eksponaty cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Motosolutions to nie tylko prelekcje i wystawa. To również miejsce do spotkania i poznania wielu interesujących osób, ekspertów, potencjalnych klientów. Na koniec pierwszego dnia konferencji, organizatorzy zaprosili uczestników na uroczysty bankiet. Jego punktem kulminacyjnym było wręczenie nagród Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego.

Kategorie i laureaci:
– Polish Supplier – PLAST-MET Automotive Systems;
– Employer – ZF Group ASP Zakład Elektroniki z Częstochowy;
– CSR – Bulten Polska SA;
– Top Menadżerka – Justyna Ignalska-Grochalska z Platic Omnium;
– Top Manager – Bogusław Dawiec z Polaris;
– Nagroda Specjalna – VIA Technika Obróbki Powierzchniowej.

Scroll to Top
Przewiń do góry