Usługi logistyczne

Jesteśmy elastyczni – usługi logistyczne możemy świadczyć zarówno na terenie zakładu klienta, jak i w naszych własnych magazynach. Do obowiązków naszych pracowników może należeć nadzór oraz raportowanie dostaw i/lub wysyłek, załadunek, rozładunek, konfekcjonowanie, pakowanie, segregowanie, etykietowanie czy czyszczenie opakowań. Wykorzystujemy własne wózki widłowe. 

Udostępniamy klientom pracowników okołoprodukcyjnych – pracowników produkcji, kontrolerów jakości, techników logistyki, operatorów wózków widłowych i ręcznych.

Hala magazynowo – usługowa

Hala magazynowo-usługowa invenio znajduje się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Tychach. Powierzchnia wewnętrzna budynku to 1500 m2, na którą składają się powierzchnie magazynowe, usługowe, administracyjne oraz socjalno-biurowe.

Nowoczesna hala wyposażona jest w kompleksowe rozwiązania dla załadunku i rozładunku samochodów dostawczych (rampy załadowczo-wyładowcze oraz doki przeładunkowe). W skład infrastruktury hal invenio wchodzą również w pełni wyposażone stanowiska robocze z oświetleniem, wózki transportowe oraz wózki widłowe, a także narzędzia pomiarowo-kontrolne.

W obiekcie realizowane są projekty produkcyjne, jak i kontrole oraz naprawy. Dodatkową działalnością prowadzoną na naszej hali są usługi logistyczne. Obsługujemy również transporty wysyłkowe do naszych klientów, w związku z wykonywanymi dla nich zleceniami.

Własna flota samochodów

invenio posiada własną flotę samochodów, którą może realizować transporty wysyłkowe do klientów, w związku z wykonywanymi dla nich zleceniami. Nowoczesna hala wyposażona jest w kompleksowe rozwiązania dla załadunku i rozładunku samochodów dostawczych (rampy załadowczo-wyładowcze oraz doki przeładunkowe).

Scroll to Top
Przewiń do góry