Szkolenia miękkie

Za wszystkimi procesami stoją ludzie – specjaliści, od których zależy efektywność firmy. Dzięki naszym wysokiej klasy szkoleniom, warsztatom i treningom, nasi klienci skuteczniej wykorzystują potencjał drzemiący w ich przedsiębiorstwach. Prowadzone przez nas zajęcia otwierają wiele nowych możliwości, a nasze wsparcie pomaga w rozwiązywaniu istniejących problemów. Nasze szkolenia rozwijają umiejętności interpersonalne i osobiste pracowników. Pomagają zrozumieć problemy wynikające ze słabej komunikacji i poprawiają pracę w zespole, co przyczynia się do zwiększenia zaangażowania i zintegrowania pracowników, a w konsekwencji do sukcesu przedsiębiorstwa.  

Przykłady realizowanych przez nas szkoleń interpersonalnych:

Szkolenia specjalistyczne

Szkolenia, które Państwu oferujemy od samego początku są konstruowane i realizowane tak, aby odpowiadały realiom w Państwa firmie. Dlatego współpracę zawsze zaczynamy od dokładnego zrozumienia źródła potrzeby szkoleniowej. Po zakończonym szkoleniu dostarczamy Klientowi informacje zwrotne (raport z ankiet oceny szkolenia oraz rekomendacje dalszych działań rozwojowych). Oferowane przez nas szkolenia twarde pozwalają zdobyć lub wzmocnić specjalistyczne umiejętności, niezbędne do rozwoju przedsiębiorstwa.

Wychodzimy z założenia, że dobre szkolenie to takie, które wzmacnia u pracowników motywację do zmiany w metodach i standardach pracy, dlatego poza samym szkoleniem oferujemy również wsparcie przy wdrażaniu nowych umiejętności, wiedzy oraz standardów.

Przykłady realizowanych przez nas szkoleń specjalistycznych:

Centrum Szkoleń invenio to:
jakosc_icon
Wysoka jakość szkoleń​
invenio_siedziba
Własne centrum szkoleniowe
karda_granat

Wykwalifikowani trenerzy – praktycy

prezentacja_tablica

Szkolenia „szyte na miarę”, zgodnie z wymogami klienta

laptop_ikon
Przejrzyste i zrozumiałe materiały szkoleniowe
coach_icon
Coaching po szkoleniu
certyfikat_ok1

Dyplom potwierdzający udział w szkoleniu

budynek

Elastyczność wyboru miejsca szkolenia – outdoorowe, w siedzibie firmy lub w centrum szkoleniowym invenio

nowoczesna_praca
Nowoczesne metody szkoleniowe
Scroll to Top
Przewiń do góry