Kontrola jakości dostawców

Wiemy jak ważne są terminowe cykle dostarczania części oraz dodatkowa kontrola, niewpływająca na procesy produkcyjne. Korzystając z naszych usług, klient ma pewność, że mechanizmy niezbędne do sprawnego funkcjonowania produkcji dedykuje specjalistom. Gwarantuje to klientowi stabilizację, bezpieczeństwo, terminowość i pozwala na oszczędności oraz zyskanie czasu potrzebnego do poprawy działań i wskaźników przedsiębiorstwa.

Kontrola jakości:

ikona_iso45001

Certyfikacja ISO 9001,
ISO 14001 oraz ISO 45001

csl2_icon

Certyfikacja CSL I, II, III, GP12

ikona-sort

Sortowanie i naprawa

specjalista_240
Oddelegowany inżynier rezydent
spawanie_czar
Certyfikowani inspektorzy VT1 + VT2
iso2015

Certyfikowani audytorzy ISO 9001:2015, IATF 2016 oraz VDA 6.3 (2023)

Usługi wspierające:

magazyn_icon
Konfekcjonowanie i pakowanie produktów
metrownka
Wyposażenie stref kontroli jakości u klienta
logistyka_transport

Logistyka, magazyny zewnętrzne

planowanie_ikona_3

Projektowanie oraz produkowanie sprawdzianów typu go/no-go, przymiarów

prezentacja_tablica

Szkolenia twarde i miękkie

Kontrola końcowa

Kontrola końcowa umożliwia szybkie reagowanie na problemy produkcji bez konieczności zatrzymywania linii produkcyjnej oraz angażowania własnych pracowników. Pozwala także na monitorowanie procesu produkcji oraz zminimalizowanie kosztów związanych z potencjalną reklamacją u klienta końcowego.

We wszystkich naszych projektach zapewniamy wsparcie inżynieryjne oraz gwarantujemy szczegółowe raportowanie wykonanych usług.

Outsourcing procesów produkcji

Zastosowanie:

Procesy produkcyjne, jakościowe, logistyczne i inne u klienta oraz na terenie hal usługowo-logistycznych invenio.

Optymalizacja:

Zwiększenie konkurencyjności i efektywności u klienta.

Korzyści:

Efektywna współpraca z kontrahentami, redukcja kosztów operacyjnych, zwiększona moc produkcyjna, dostęp do specjalistycznego know-how.

Jak działamy?

01.

Wspólnie z klientem określamy zakres jego potrzeb

02.

Przeprowadzamy audyt organizacyjny wskazanego obszaru

03.

Przygotowujemy propozycję działań

04.

Wdrażamy wspólnie zaakceptowane działania

05.

W sposób ciągły optymalizujemy powierzony nam proces, kierując się zasadami SMED

Wsparcie procesu produkcyjnego

Minimalizujemy ryzyko przedostania się wadliwych produktów do klienta, rzetelnie przeprowadzając proces selekcji komponentów. W przypadku ich wykrycia natychmiastowo wdrażamy odpowiednie procedury, mające na celu wykluczenie przyszłych problemów produkcyjno-jakościowych.

Świadczymy usługi kontroli jakości 24/7, a kompletny raport z przeprowadzonych przez nas prac jest zawsze dostępny online. Zapewniamy profesjonalne zarządzanie oraz wsparcie inżynieryjne invenio.

Certyfikacje i uprawnienia

Od 2001 roku invenio jest certyfikowanym dostawcą usług kontroli CSL I, CSL II, CSL III oraz GP 12.

Controlled Shipping Level I-III są procesami dodatkowej kontroli, przeprowadzanym przez firmę zewnętrzną, na terenie siedziby dostawcy. Procedura CSL II wdrażana jest na życzenie klienta w sytuacji kiedy dotychczasowe działania dostawcy nie gwarantują dostaw zgodnych z kryteriami wyjściowymi. Kontrola CSL II nie znosi dotychczasowych bramek jakościowych, jest prowadzona równolegle w tym samym czasie.

Aplikacja Service Reporting Database

Dostęp do danych online 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Raporty z usług invenio dostępne na każdym urządzeniu.

Automatyczny system powiadomień o aktualizacjach. Wszystkie dane w jednym miejscu. Przejrzystość i łatwość obsługi. Nowoczesne rozwiązania oraz intuicyjna obsługa bazy SRD.

laptop_ikon
Dostęp do danych online
Aplikacja SRD daje Ci natychmiastowy dostęp do najbardziej aktualnych raportów naszych prac z każdego urządzenia – wszędzie, gdzie jesteś. Dane bez problemu pobierzesz także w formacie XLSX lub PDF. W ten sposób oszczędzamy Twój czas
zegar_granat
24 godziny, 7 dni w tygodniu
Raport będzie na Ciebie czekać w aplikacji zawsze, kiedy go potrzebujesz. Nie musisz się przy tym obawiać, że cokolwiek Cię ominie. System powiadomień poinformuje, kiedy raporty zostaną zaktualizowane.
jakosc_icon
Przejrzystość i łatwość obsługi
Zadbaliśmy o użyteczność i zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania po to, by obsługa SRD była dla Ciebie maksymalnie intuicyjna. Wygoda obsługi aplikacji przekłada się na efektywność i satysfakcję z pracy, do czego przykładamy najwyższą wagę.
Scroll to Top
Przewiń do góry