Rekrutacja i doradztwo personalne

Firma invenio oferuje usługi kompleksowego doradztwa personalnego. Specjalizujemy się w wysokiej klasy rekrutacjach specjalistów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, wspierając kandydatów oraz klientów w poznawaniu ich prawdziwych potrzeb, co w dłuższej perspektywie przyczynia się do długofalowego sukcesu.

Nasze atuty:

szeroki dostęp do bazy wykwalifikowanych specjalistów,
nowoczesne metody i narzędzia pracy,
doświadczona kadra specjalistów,
elastyczność przy współpracy z kontrahentami.

Korzyści dla twojej firmy:

kasa_icon

Oszczędność finansowa

Realna możliwość obniżenia kosztów, w tym kosztów pracy.

spoleczna_granat

Elastyczność zatrudnienia

Zatrudniasz pracowników bez konieczności wiązania się na stałe.

tarcza_icon

Bezpieczeństwo

invenio odpowiada za właściwy dobór pracownika do Twojej firmy.

zegar_granat

Oszczędność czasu

Całym procesem rekrutacji zajmują się specjaliści invenio.

Przejrzyste zasady współpracy

„Success fee” – nie pobieramy opłat za czas związany z procesem sprawdzania kompetencji kandydatów, selekcjonowaniem nadchodzących aplikacji, udzielaniem informacji, poszukiwaniem i późniejszą rekrutacją kandydatów.

Nie działamy na zasadzie wyłączności, co oznacza, że współpracując z nami możecie Państwo samodzielnie prowadzić procesy rekrutacyjne.

Współpracę rozpoczynamy ustaleniem wymagań i oczekiwań wobec kandydatów. Na podstawie tego opisu możemy również dokonać niezobowiązującej wyceny procesu rekrutacji.

Zatrudnienie przez invenio

zegar_granat

Oszczędność czasu 

hr_icon_min

Rekrutacja i obsługa kadrowo-płacowa po stronie invenio

diagram_icon

 Wzrost efektywności

kasa_icon

Obniżenie kosztów zarządzania zasobami ludzkimi

Dostęp do fachowej wiedzy

tarcza_icon
Odpowiedzialność po stronie invenio

Jeżeli koszty zatrudnienia ograniczają Twoją firmę to mamy dla Ciebie rozwiązanie, które pozwoli je zmniejszyć. invenio ma w swojej ofercie usługę polegającą na dostarczaniu klientowi specjalistów na dowolnie ustalony czas.

Jest to idealne rozwiązanie, gdy ograniczasz ilość etatów, redukujesz koszty lub chcesz kontynuować współpracę z wartościowymi pracownikami.

Zatrudnienie bezpośrednio u klienta

Współpracujemy z wielkimi koncernami oraz firmami, które nie dysponują profesjonalnymi narzędziami rekrutacyjnymi. Gwarantujemy sukces rekrutacyjny w postaci wyłonienia kandydata, który spełnia wytyczne określone przez pracodawcę.

Prowadzimy wieloetapowy proces pozyskiwania kandydatów. Oprócz standardowej rozmowy kwalifikacyjnej, sprawdzamy ich za pomocą testów manualnych, testów językowych i technicznych.

Korzyści dla twojej firmy:

Rekrutacja na kluczowe stanowiska

Profesjonalnie podchodzimy do tematu rekrutacji – możemy wesprzeć toczący się już proces w firmie lub samodzielnie reprezentować Twoją markę. Decyzja zawsze leży po stronie klienta, jesteśmy elastyczni i przygotowujemy idealnie dopasowaną ofertę.

Posiadamy doświadczenie w różnorodnych metodach dotarcia do potencjalnych kandydatów oraz ich selekcji. Nasze metody pozwalają pozyskiwać nam utalentowanych specjalistów, menedżerów i dyrektorów, którzy w znaczący sposób mogą przyczynić się do rozwoju i sukcesu naszych klientów.

Agencja pracy tymczasowej Quality and Human Services

Quality and Human Services (Q&HS), spółka wchodząca w skład Engineering Plus Holding została założona w 2015 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie zgłaszane przez klientów grupy.

Nasza firma to zespół doświadczonych specjalistów i ekspertów z zakresu rekrutacji oraz zatrudniania pracowników z Polski, jak i spoza Unii Europejskiej (m.in. Ukrainy, Białorusi, Rosji, Gruzji, a nawet Indii czy Brazylii). Dzięki zaangażowaniu, kompleksowej wiedzy oraz dużej elastyczności zawsze dostosowujemy się do potrzeb klienta.

Q&HS specjalizuje się w rekrutacjach tzw. blue collars, specjalistów średniego szczebla oraz techników. Proces rekrutacyjny prowadzimy całościowo, a korzystanie z naszych usług gwarantuje dostęp do najlepszych kandydatów na rynku pracy.

Scroll to Top
Przewiń do góry