O nas

invenio od ponad trzydziestu lat dba o rozwój kontroli jakości swoich klientów. Jesteśmy obecni na każdym etapie procesu, od zamysłu, poprzez projektowanie, aż do gotowego wyrobu. Dzięki szerokiemu spektrum naszych możliwości, zapewniamy klientom rzetelnie przeprowadzony proces kontroli, od wejścia komponentu do wyjścia gotowego produktu. Pomagamy określić klientowi dokładne potrzeby, skutecznie realizujemy wspólnie wyznaczone cele, jesteśmy tam gdzie on nas potrzebuje. Posiadamy własne laboratorium pomiarowe i centrum obróbcze CNC, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wymaganiom naszych klientów. Usługi z zakresu rekrutacji i doradztwa personalnego, sprawiają, że jesteśmy w stanie kompleksowo obsługiwać naszych klientów. Jako firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem posiadamy kompetencje, wiedzę oraz niezbędne narzędzia do rozwiązywania problemów jakościowych klientów na każdym etapie procesu.

invenio zostało założone w 1986 roku w Niemczech przez Pana Alfreda Keschtgesa. Już po czterech latach firma rozpoczęła światową ekspansję otwierając swoje spółki w Australii i w… Polsce. Tak, to właśnie Polska stała się jednym z kluczowych miejsc rozwoju firmy. Po 35 latach istnienia, invenio ma swoje siedziby w kilkunastu krajach na całym świecie, zaczynając od Europy, poprzez Azję, Australię i Oceanię, po Stany Zjednoczone Ameryki. Międzynarodowe doświadczenie oraz nasi pracownicy, dla których kontrola jakości to nie tylko praca, ale i pasja, gwarantują sukces naszych klientów.

Przez ten czas zmieniło się wiele, jednak jedno pozostało niezmienne – innowacyjność to od zawsze nasza naczelna zasada. Kładziemy szczególny nacisk na rozwój nowych produktów i rozwiązań technicznych oraz niestandardowe rozwiązania, które tworzą znaczącą wartość dodaną dla naszych klientów.

Naszym sukcesem są ludzie, dlatego przykładamy dużą wagę do ich rozwoju, co przekłada się również na rozwój naszej firmy oraz naszych usług.

Dlaczego my?

30plus

Ponad 30 lat doświadczenia w przemyśle motoryzacyjnym

specjalista_icon

Własna kadra inżynierska i specjalistyczna

specjalista_240

Wykwalifikowany personel z wieloletnim stażem

iso2015

Standardy zgodne z ISO 9001, ISO 45001 oraz ISO 14001

cns_icon

Centrum obróbcze CNC

laptop_ikon

Aplikacja do raportowania usług online

csl2_icon

Dostawca usług CSL I, II, III, GP12

laboratorim_pomiarowe

Własne laboratorium pomiarowe

spoleczne_ikon

Społeczna odpowiedzialność biznesu

global

Globalny zasięg

invenio_siedziba

Własne biuro projektowe

magazyn_min_ikon

Własne hale magazynowe

Misja firmy

–  BEZPIECZEŃSTWO – JAKOŚĆ – ILOŚĆ –

Realizacja usług zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Klientów – to najtrafniejsze określenie zasad funkcjonowania invenio. Zadowolenie naszych Klientów jest niezbędnym warunkiem trwałego rozwoju firmy i utrzymania opinii partnera godnego zaufania, dlatego też zobowiązujemy się do ciągłej poprawy jakości świadczonych przez nas usług.

Najważniejszymi punktami naszej polityki jakości są:

Certyfikaty:

cert_1

certyfikat ISO 9001 

cert_4

certyfikat  ISO 45001

cert_iso_14001_invenio__1-edited

certyfikat  ISO 14001

Społeczna odpowiedzialność biznesu

invenio jest firmą odpowiedzialną społecznie, bierzemy odpowiedzialność za nasze lokalne środowiska, w których stacjonujemy, poprzez angażowanie się w lokalne inicjatywy kulturalno-sportowe, wsparcie sportu dzieci i młodzieży, a także organizacji charytatywnych. Wśród instytucji, które otrzymały nasze wsparcie znajduję się m.in. piłkarskie drużyny, stowarzyszenie górskie, zespół hokejowy, sekcja zapaśnicza czy pływacka. Aktywnie wspieramy także ośrodki kulturalne.

Angażujemy się w akcje pomocowe dla potrzebujących – wspieramy m.in. Dom Dziecka w Wałbrzychu, Fundację Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo”, Ośrodek Christoforos przy Parafii bł. Karoliny w Tychach, bierzemy udział w akcji Szlachetna Paczka czy współfinansowaliśmy zakup defibrylatora dla Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszotary.

Również nasi pracownicy mogą liczyć na dodatkowe atrakcje – co roku organizujemy kilka konkursów z nagrodami dla naszych pracowników m.in. konkurs wiedzy BHP, konkurs na projekt kalendarza czy konkurs plastyczny dla dzieci pracowników. Wydajemy firmowy kwartalnik, organizujemy rajdy rowerowe i integracje. Posiadamy własną drużynę piłki nożnej, która reprezentuje invenio w licznych rozgrywkach.

Organizacja wypłaca nagrody okolicznościowe m.in.: za urodzenie dziecka lub przysposobienie dziecka, wejście w związek małżeński, nagrody jubileuszowe od 5 lat pracy, Organizacja nagradza finansowo udział w konkursach BHP i wiedzy technicznej dla pracowników, a także organizuje konkursy z nagrodami rzeczowymi (m.in. konkurs plastyczny dla dzieci, konkurs fotograficzny).

W lipcu 2021 roku invenio poddało się audytowi etycznemu SMETA. W zakres sprawdzanych obszarów wchodził m.in. system zarządzania, swoboda pracy i zatrudnienia, wolność zrzeszania się pracowników, bezpieczeństwo i higiena pracy, zasady wynagradzania za pracę, przestrzegania norm czasu pracy, zapobieganie dyskryminacji i mobbingowi, ochrona środowiska naturalnego w stopniu rozszerzonym oraz zapobieganie korupcji i łapownictwu tzw. business practices. invenio przeszło audyt celująco, w każdym z badanych zakresów otrzymując niemal wzorową ocenę.

Pełen raport dostępny na życzenie.

Partnerzy

Nasze działania skupiają się na kliencie – jego sukces jest dla nas najważniejszy. Pracujemy elastycznie oraz indywidualnie podchodzimy do potrzeb klienta, oferując mu najlepsze rozwiązania i wykazując przy tym najwyższą kreatywność.

Współpracę między nami oraz naszymi klientami cechuje profesjonalizm, rzetelność i zaufanie. Na każdym etapie pomagamy klientom znaleźć najbardziej efektywną formę wsparcia i optymalne rozwiązanie, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Jesteśmy dumni mogąc współpracować z cenionymi markami. Zaufali nam czołowi producenci m.in. :

Samochodów osobowych

Samochodów ciężarowych

Środków transportu zbiorowego

Sprzętu AGD i RTV

Branży spożywczej

Komponentów lotniczych

Jesteśmy partnerem i należymy do:

Ogólne warunki współpracy

OGÓLNE WARUNKI ZAKUPU

invenio QD Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 2
43-100 Tychy, Polska

invenio Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 2
43-100 Tychy, Polska

OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY

invenio QD Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 2
43-100 Tychy, Polska

invenio Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 2
43-100 Tychy, Polska

Kliknij i zobacz co się dzieje z Twoimi danymi osobowymi w naszej organizacji

invenio QD Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 2
43-100 Tychy, Polska

invenio Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 2
43-100 Tychy, Polska

Poznaj nasze biuro online

Scroll to Top
Przewiń do góry