Sortowacz (Gogolin)

10 lutego, 2022

Firma Invenio poszukuje pracowników na stanowisko Sortowacz.

Lokalizacja: Gogolin

Rodzaj współpracy: umowa zlecenie

Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

Zakres obowiązków:

  • sortowanie, kontrola i naprawa komponentów oraz wyrobów gotowych,
  • montaż poszczególnych elementów,
  • praca według ściśle określonych procedur i instrukcji,
  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń,

Od osób aplikujących oczekujemy:

  • samodzielności, sumienności, odpowiedzialności,
  • gotowości do pracy zmianowej,
  • dobrej koordynacji wzrokowo-ruchowej,
  • dobrej dyspozycyjności

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  •  terminowość wynagrodzeń,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • opiekę koordynatora

Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest invenio Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 2.

Prosimy o umieszczenie klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę invenio Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Mają Państwo możliwość dostępu do swoich danych, w tym: uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez invenio Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do 29.10.2022 r., a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, to wówczas Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trzech lat.

Wyślij podanie o pracę:

Scroll to Top
Przewiń do góry