Niezawodni w przynoszeniu uśmiechu na twarzy

Wielkanoc tuż za pasem, ale my jeszcze na moment powrócimy do świąt Bożego Narodzenia. A wynika to z tego, że nie mieliśmy jeszcze okazji podzielić się z czytelnikami relacją z akcji Szlachetna Paczka, w którą nasi pracownicy zaangażowali się po raz piąty.

Podobnie jak we wcześniejszym roku, invenio dołączyło do tej charytatywnej akcji, aż w czterech lokalizacjach. Podarunki trafiły do rodzin mieszkających w różnych regionach Polski, a konkretnie w Tychach, Jelczu-Laskowicach, Wałbrzychu i Wykrotach.

Szlachetna Paczka to zdecydowanie coś więcej niż tylko podarunki – to gest solidarności, empatii i serdeczności. Nasza firma od lat wspiera inicjatywy charytatywne, a udział w Szlachetnej Paczce jest dla nas nie tylko okazją do pomocy, ale również do zacieśniania więzi w zespole poprzez wspólne działanie na rzecz innych.

Pracownicy invenio z ogromnym zaangażowaniem zbierali środki, zakupili niezbędne rzeczy i przygotowywali paczki, starając się włożyć w nie całe serce. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, cztery rodziny otrzymały nie tylko materialne wsparcie, ale również poczucie, że nie są samotne w swoich trudach. Wspólnie stworzyliśmy coś wyjątkowego – drobną iskierkę nadziei i radości w tym przedświątecznym czasie.

Przypomnijmy, że Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja pomocy świątecznej – realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie Wiosna. Głównym jej założeniem jest pomoc najbardziej ubogim rodzinom, poprzez zakupienie potrzebnych środków przez darczyńców, wśród których znajdują się m.in. żywność, środki czystości, opał, sprzęty AGD, odzież i obuwie itp.

Dziękujemy naszym pracownikom, którzy włączyli się w tę szlachetną akcję za ich zaangażowanie. Wierzymy, że małe gesty mogą mieć wielkie znaczenie, a nasze działania mogą przynieść światu więcej dobra i nadziei. A najlepszym podsumowaniem niech będą słowa podziękowania otrzymane od jednego z wolontariuszy – „Są Państwo niezawodni w przynoszeniu uśmiechu na twarzy. (…) Pamiętajcie! Dobro wraca!”

Scroll to Top
Przewiń do góry