Mecenat invenio Group na Krzyżowa Music Festival 2021

W dniach 26.08-05.09.2021 w Krzyżowej na Dolnym Śląsku odbyła się tegoroczna edycja Krzyżowa Music Festival 2021. Pomysł inspiracji muzyką w Krzyżowej powstał w 2013r. z inicjatywy Viviane Hanger oraz Matthiasa von Hülsena. Idea dość szybko przerodziła się w festiwal muzyki kameralnej, który odbywa się cyklicznie od 2015 roku.

W ciągu niemal dwóch tygodni przed publicznością w Krzyżowej, Wrocławiu, Szczawnie-Zdroju i Grodziszczu zaprezentowało się kilkudziesięciu muzyków z Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Na szczególną uwagę zasługiwał sobotni koncert Fundacji Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego z okazji 30-lecia Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy.

Wydarzenie pod patronatem Konsulatu Generalnego Niemiec i Polsko – Niemieckiej Izby Przemysłowo Handlowej (AHK) zgromadziło wiele osób ze świata kultury i biznesu. Spotkanie w tak historycznym miejscu jak Krzyżowa jest doskonałym przykładem rozwoju współpracy polsko – niemieckiej w wielu obszarach.

Grupa invenio, obok innych polskich i niemieckich inwestorów, była jednym z mecenasów festiwalu. Event ten to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji spółki, jak również kolejny przykład zaangażowania naszej organizacji w społeczną odpowiedzialność biznesu i dialog z interesariuszami. 

Scroll to Top
Przewiń do góry