Sortowacz (Bielsko-Biała)

24 stycznia, 2022

Firma invenio poszukuje pracowników na stanowisko kontroler jakości/monter.

Lokalizacja: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice
Rodzaj pracy: umowa zlecenie
Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

Zakres obowiązków:

  • sortowanie, kontrola i naprawa komponentów oraz wyrobów gotowych,
  • montaż poszczególnych elementów,
  • praca według ściśle określonych procedur i instrukcji,
  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń.

Od osób aplikujących oczekujemy:

  • samodzielności, sumienności, odpowiedzialności,
  • gotowości do pracy zmianowej
  • dobrej koordynacji wzrokowo-ruchowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • atrakcyjną stawkę,
  • terminowość wynagrodzeń,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • opiekę koordynatora

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.

Wyślij podanie o pracę:

Scroll to Top
Przewiń do góry