Słodka kontrola jakości

Konkurs rysunkowy „Jesteś kontrolerem jakości invenio – co byłoby Twoim wymarzonym przedmiotem kontroli?” rozstrzygnięty!

Z radością informujemy, że zakończyliśmy nasz coroczny wewnętrzny konkurs rysunkowy skierowany do dzieci pracowników firm invenio, Quality & Human Services oraz IPSUPPORT. Tegoroczny konkurs odbywał się pod hasłem „Jesteś kontrolerem jakości invenio – co byłoby Twoim wymarzonym przedmiotem kontroli?”. W rywalizacji wzięły udział dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 5-8 lat oraz 9-13 lat.

Celem konkursu było nie tylko rozwijanie kreatywności i wyobraźni najmłodszych, ale również przybliżenie im pracy ich rodziców. Dzieci miały okazję wyrazić swoje pomysły na temat kontroli jakości w formie artystycznej, co zaowocowało wieloma wspaniałymi pracami.

Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się ogromną pomysłowością i talentem plastycznym. Jury miało niezwykle trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców, ponieważ każda praca była wyjątkowa i pokazywała indywidualne podejście do tematu.

W kategorii wiekowej 5-8 lat zwycięzcami zostali:
Bruno Fecko (6 lat) – za rysunek przedstawiający kontrolę jakości zabawek,
Zuzanna Klimek (5 lat) – za rysunek kontroli jakości grzywy jednorożców,
Yelyzaveta Kilivnyk (8 lat) – za rysunek kontroli jakości przestrzeni kosmicznej.

W kategorii wiekowej 9-13 lat nagrodzeni zostali:W kategorii wiekowej 9-13 lat nagrodzeni zostali:
Maja Urbańska (11 lat) – za rysunek kontroli jakości smaku batoników,
Michał Lisiak (10 lat) – za rysunek kontroli jakości latających mioteł,
Jan Makowski (12 lat) – za rysunek przedstawiający kontrolę jakości rowerów.

Nagrodami głównymi w konkursie były zestawy klocków LEGO oraz karty upominkowe do sklepu z artykułami dziecięcymi. Każdy z uczestników otrzymał drobny upominek związany z firmą invenio.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim dzieciom za udział, a także ich rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.

Scroll to Top
Przewiń do góry