Złota odznaka dla Prezesa invenio

W ostatni piątek stycznia, w tyskiej Mediatece odbyła się Gala Noworocznego Spotkania Przedsiębiorców Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach. Jak co roku była to okazja do podsumowań, wytyczania nowych planów oraz podziękowań za dotychczasową współpracę.

Na początku wydarzenia wręczono Honorowe Złote Odznaki Krajowej Izby Gospodarczej za działalność na rzecz rozwoju samorządu gospodarczego. Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych osób znalazł się Prezes Zarządu invenio, Tomasz Cybok, który jednocześnie pełni funkcję Wiceprezesa OIPH. Drugie odznaczenie trafiło do Mieczysława Podmokłego, Prezesa Master – Odpady i Energia Sp z o.o.. Odznaki wręczył pan Tadeusz Donocik, honorowy prezes KIG.

Wyróżnienia Integratora Roku trafiły natomiast na ręce Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy za wieloletnie działania na rzecz integracji mieszkańców miasta Tychy wokół idei sportu oraz do Stowarzyszenia Promocji Lekkiej Atletyki Tychy za organizację Tyskiego Półmaratonu.

Nagrodę główną, statuetkę Integratora Roku 2023, odebrało Miejskie Centrum Kultury w Tychach za integrację mieszkańców i promocję uczestnictwa w kulturze.

Scroll to Top
Przewiń do góry