Chłopaki lubią srebro

W ostatnią sobotę sierpnia na boisku Akademii BVB im. Łukasza Piszczka w Goczałkowicach Zdroju odbył się X Turniej Piłki Nożnej AHK Polska 2023.

W tegorocznych rozgrywkach rywalizowało 36 drużyn, a blisko 400 piłkarzy zawzięcie walczyło o puchar AHK Polska (Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej) oraz nagrodę główną – wyjazd na mecz ligowy Borussi Dortmund. W grupie B drużyna invenio zmierzyła się z przedstawicielami firm Lidl Polska, HYDAC sp. z o.o., ROHLIG SUUS Logistics SA, Rödl & Partner oraz Festo.

W drodze do finału nasi przedstawiciele pokonali niemal wszystkich przeciwników (jeden mecz zremisowali). W decydującym spotkaniu zmierzyliśmy się z drużyną Rhenus Office Systems Poland. Regulaminowy czas gry zakończył się remisem 1:1. Niestety w rzutach karnych invenio musiało uznać wyższość rywali (2:3) i ponownie zadowolić się srebrnymi medalami (w 2022 roku invenio również zajęło drugie miejsce). Na trzeciej lokacie uplasował się zespół Rohlig Suus Logistica.

invenio otrzymało jednak jeszcze jedną nagrodę – indywidualne wyróżnienie za najlepszego zawodnika turnieju przypadło Konradowi Zwolenikowi.

Chłopaki, gratulujemy i dziękujemy za emocje!

Scroll to Top
Przewiń do góry