Okazja do wyrażenia swojej wyobraźni i twórczego myślenia

W maju odbyła się trzecia edycja konkursu rysunkowego skierowanego do dzieci pracowników spółek invenio, IPSUPPORT oraz Quality & Human Services. Tym razem zadaniem najmłodszych było wymyślenie postaci, która mogłaby być maskotką firmy.

W trakcie konkursu dzieci miały okazję wyrazić swoją wyobraźnię i twórcze myślenie. Prace były pełne barw, pomysłowości i oryginalności oraz zaskakiwały detalami. Każdy rysunek opowiadał swoją własną historię i odkrywał unikalny talent młodych artystów.

Do konkursu zgłoszono aż 54 prace, a ich ocena była jak zawsze bardzo trudnym zadaniem, ponieważ każdy rysunek miał swój niepowtarzalny urok. Wszystkie dzieci zasługują na pochwałę za swoje wysiłki i zaangażowanie, dlatego też każdy z uczestników dostał okazjonalną nagrodę pocieszenia (w tym roku były to paletki do badmintona). Musieliśmy jednak wybrać zwycięzców, którymi zostali Bruno Fecko (1. Miejsce), Inga Sawicka (2. Miejsce) oraz ex aequo Eliza Gabryś, Sofiia Zhestkova i Aleksander Makowski (3. Miejsce) w młodszej kategorii wiekowej (5-8 lat) oraz kolejno Joanna Koblak, Marcin Mędrzak i ex aequo Oliwia Pająk i Kacper Kojdecki w starszej grupie (9-13 lat). Nagrodami były zestawy klocków LEGO lub karty podarunkowe do sieci sklepów Smyk.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie, za ich piękne, kreatywne rysunki i zaangażowanie. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszych umiejętności i nie możemy się doczekać kolejnych artystycznych wyzwań w przyszłym roku.

Dodatkowo, chcielibyśmy również wyrazić wdzięczność dla rodziców i opiekunów, którzy wspierali i zachęcali dzieci do wzięcia udziału w konkursie. Wasze wsparcie i zaangażowanie są niezwykle cenne dla rozwoju artystycznego młodych uczestników.

Scroll to Top
Przewiń do góry