Łączyć i dostarczać

W ostatnie dwa dni maja międzynarodowy zespół invenio uczestniczył w konferencji „SEE Automotive – Connect & Supply” w serbskim Belgradzie.

Celem konferencji organizowanej przez Serbski Klaster Motoryzacyjny – AC Serbia jest połączenie producentów OEM, firm TIER 1 & 2 i odpowiednich instytucji publicznych w celu dalszej pomocy, i promocji rozwoju przemysłu motoryzacyjnego w regionie SEE.

Konferencja ta jest jednym z najważniejszych spotkań eksperckich i biznesowych w tej części Europy w zakresie przemysłu motoryzacyjnego. Dla uczestników jest to szansa na zapoznanie się z trendami panującymi wśród firm w regionie oraz planami producentów.

Nasz polsko-serbsko-macedoński zespół aktywnie uczestniczył w wydarzeniu nawiązując nowe oraz podtrzymując dotychczasowe kontakty biznesowe, a także poszukując nowych możliwości rozwoju firmy.

Organizator konferencji, AC Serbia, to sieć serbskich firm (m.in. invenio) i organizacji produkujących części i komponenty motoryzacyjne oraz świadczących usługi w sektorze motoryzacyjnym. Misją AC Serbia jest łączenie biznesu i tworzenie sieci instytucji naukowych, rozwojowych i publicznych w celu uruchamiania wspólnych projektów rozwojowych, wzmacniania konkurencyjności swoich członków, osiągania korzystnej pozycji w łańcuchu wartości dostawców międzynarodowych producentów samochodów i pośredniego wpływania na poprawę sytuacji gospodarczej w całym sektorze dostawców motoryzacyjnych.

Scroll to Top
Przewiń do góry