Powiew lata

Pogoda za oknami typowo zimowa, dlatego na rozgrzanie wrócimy jeszcze na chwilę do wakacji, a konkretnie do naszego konkursu fotograficznego „Wakacje z grupą invenio”.

Za nami druga edycja konkursu. Jury było pod wrażeniem kreatywności uczestników i stało przed naprawdę trudnym wyborem najbardziej pomysłowych zdjęć z kilkudziesięciu zgłoszeń, które wpłynęły do siedziby firmy.

Ostatecznie, po długich naradach, pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Puzio, drugie Monika Chaber, a trzecie przypadło ex aequo Dagmarze Jędros i Damianowi Kierczak. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci bonów do sklepu sportowego, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia w postaci gadżetu firmowego.

Jesienią odbyły się także inne konkursy – coroczne testy wiedzy BHP oraz wiedzy technicznej, w których udział wzięło po kilkadziesiąt osób, a także tradycyjny konkurs na projekt kalendarza trójdzielnego invenio na 2023 rok. Do wygrania w nich były nagrody pieniężne. Wiosną natomiast odbył się konkurs rysunkowy dla dzieci naszych pracowników, który opisywaliśmy szerzej w poprzednim wydaniu newslettera.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do uczestnictwa w przyszłym roku!

Scroll to Top
Przewiń do góry