Wynik pozytywny

W ramach audytu nadzoru ISO 9001:2015 gościliśmy w dniach 12-14 września audytorów z TUV Nord, którzy badali naszą codzienną pracę pod względem zgodności z normą oraz naszymi procesami. Niezmiernie miło nam poinformować, iż podczas tych trzech dni udowodniliśmy audytorom najwyższą jakość w invenio a audyt przeszliśmy z pozytywnym wynikiem.

invenio od lat 90-tych XX wieku utrzymuje i podnosi standardy działań w zakresie celów jakościowych oraz biznesowych. Pozytywne przejście audytu nie zwalnia nas z dalszych obowiązków, jakimi jest monitorowanie, analizowanie i ciągłe doskonalenie procesów realizowanych w naszej organizacji. Przeglądowi podlegały nie tylko procesy administracyjne, ale także procesy kontroli jakości (w tym na naszej hali usługowej w Tychach), produkcji, HR, kadr i płac oraz inżynierii mechanicznej wraz z naszym centrum obróbczym, laboratorium pomiarowym i warsztatem w Bielsku-Białej.

Dziękujemy wszystkim pracownikom za codzienną pracę zgodną z naszym systemem zarządzania jakością ISO 9001:201, a wszystkim zaangażowanym w audyt gratulujemy!

Scroll to Top
Przewiń do góry