Łączyć i dostarczać

Serbski Klaster Motoryzacyjny –„SEE Automotive – Connect & Supply” to jedno z najważniejszych spotkań biznesowych dla branży automotive w południowej części Europy. W tym roku, po dłuższej przerwie klaster ponownie zawitał do pięknego Belgradu, gdzie w dniach 31.05-01.06.2022 w Hotelu Crown Plaza invenio miało możliwość stać się częścią międzynarodowej społeczności automotive.

invenio mając na uwadze rozwój oddziałów w Serbii, Bułgarii i Macedonii Północnej z ogromną przyjemnością podjęło decyzję o uczestnictwie i wsparciu konferencji, stając się tym samym jednym z jej partnerów.

Dwa dni intensywnych prelekcji, spotkań biznesowych oraz ponad 240 uczestników z różnych stron świata pozwoliło nam z optymizmem patrzeć na tak ważne wydarzenie. Decyzją zarządu firmy, invenio reprezentowali przedstawiciele wszystkich bałkańskich oddziałów oraz delegacja z Polski.

Nasi koledzy z Serbii przygotowali piękne stoisko reklamowe invenio, gdzie każdy z uczestników mógł zapoznać się z ofertą naszej firmy i otrzymać od nas drobny upominek. Zainteresowanie było ogromne.

Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji był udział naszego przedstawiciela Piotra Domagały w panelu dyskusyjnym dotyczącym szkolenia i jakości w standardach automotive. Podczas swojego wystąpienia pokazał uczestnikom czym jest jakość i jak dużym kapitałem są nasi pracownicy oraz przybliżył wszystkim profil działalności naszej firmy.

W tym samym czasie nasz serbski manager Nikola Tonic przy wsparciu kolegów z Bułgarii, Macedonii Północnej oraz Polski prowadził rozmowy biznesowe i nawiązywał potencjalne kontakty, szukając nowych możliwości rozwoju wszystkich bałkańskich spółek invenio. W drugim dniu konferencji kontynuowaliśmy rozmowy biznesowe i z dużym zaangażowaniem uczestniczyliśmy w kolejnych ciekawych panelach dyskusyjnych.

Tak duże przedsięwzięcia i ogromna liczba uczestników pokazują, iż konferencje takie jak SEE Automotive znacząco wpływają na rozwój biznesowy firm motoryzacyjnych oraz że istnieje potrzeba, aby stały się one bardziej tradycyjnym sposobem współpracy i wymiany doświadczeń.

Dzięki nawiązanym relacjom i kontaktom invenio z optymizmem patrzy w przyszłość i liczy na rozwój naszych bałkańskich oddziałów.

Scroll to Top
Przewiń do góry