Jednym głosem

Po kilku miesiącach wytężonej pracy, światło dziennie ujrzała nowa strona internetowa invenio, którą można znaleźć pod adresem www.invenio.pl

Strona została utrzymana w tradycyjnej niebieskiej kolorystyce Engineering Plus Holding, a zielone elementy nawiązują do barw niemieckiej grupy invenio.

Nowością jest fakt, że strona jest globalna, identyczna dla wszystkich międzynarodowych spółek należących do EPH. Dodatkowo podkreśla to, że pomimo wielu odległych lokalizacji, invenio jest jedną, wspólną organizacją, która może świadczyć wszystkie oferowane usługi w każdym miejscu   na świecie. Treści w serwisie można przeczytać w ośmiu językach, którymi posługujemy się na co dzień – polskim, angielskim, niemieckim, czeskim, rosyjskim, bułgarskim, serbskim i macedońskim.

W nowej odsłonie strony znalazło się przede wszystkim więcej informacji o samym invenio – historia powstania i rozwoju, misja firmy czy opis działalności CSR. Jest się czym chwalić – w końcu invenio istnieje ponad 35 lat na europejskim i  światowym rynku. Nowością jest także dział „Aktualności”, gdzie na bieżąco będą pojawiać się informacje z życia firmy. Zachęcamy zatem do jej regularnego odwiedzania i sprawdzania co u nas piszczy! Oczywiście na samej stronie nie brakuje także szerokich opisów świadczonych przez nas usług  – teraz, dzięki rozbudowanemu menu, łatwiej będzie znaleźć to co nas interesuje najbardziej.

W serwisie znajdują się także aktualne oferty pracy oraz bezpośredni dostęp do aplikacji SRD (Service Reporting Database), który daje naszym klientom natychmiastowy dostęp do aktualnych raportów z przeprowadzanych przez nas prac. Nowa wersja jest oczywiście przystosowana do urządzeń mobilnych, dlatego bez przeszkód i z dużą wygodą można przeglądać ją również na telefonach czy tabletach. Życzymy miłego oglądania i mamy nadzieję, że efekt naszej pracy przypadnie Wam do gustu!

Scroll to Top
Przewiń do góry