(Prawie) na szczycie

W ostatni weekend listopada (tj. 27-28.11.2021) nasza drużyna piłkarska wzięła udział w VII Pucharze Polski Firm i Zakładów Pracy w Halowej Piłce Nożnej.

Turniej, który tym razem rozegrany został w Toruniu, standardowo podzielony był na dwa etapy – fazę grupową i finałową. W dwóch pierwszych rundach invenio zmierzyło się z siedmioma rywalami, pokonując pięciu z nich, z jednym remisując i przegrywając.

W drodze do wielkiego finału invenio nie miało sobie równych, rozgramiając niemal wszystkich przeciwników. Niestety w decydującym spotkaniu ulegliśmy drużynie Adamus Szczecin 2:4, ostatecznie zajmując drugą lokatę. Na trzecim miejscu uplasowały się ex aequo zespoły Siniat Pińczów i Mador Sosnowiec.

Warto dodać, że najlepszym piłkarzem turnieju wybrany został nasz zawodnik, Mateusz Wroczyński.

Wyniki wszystkich spotkań:
Faza grupowa – Grupa E

invenio QD – Fujitsu Łódź 4:2
invenio QD – Joynext Oborniki Śląskie 3:1
PZU Sport Team – invenio QD 2:3
Vetrex Tczew – invenio QD 3:1
invenio QD – Mostostal Chojnice 1:1

Faza grupowa – Grupa VI
invenio QD – Nordea Łódź 7:2
Cronimet PL Inowrocław – invenio QD 0:1

¼ finału: invenio QD – Vetrex Trzew 8:5
½ finału: invenio QD – Siniat Pińczów 3:0
Finał: invenio QD – Adamus Szczecin 2:4

___

(Almost) at the top

On the last weekend of November (i.e. November 27-28, 2021) our football team took part in the 7th Polish Cup of Companies and Workplaces in Indoor Football.

The tournament, which this time was held in Toruń, was normally broken down into two stages—the group stage and the final stage. In the first two rounds, invenio faced seven rivals, beating five of them, drawing one and losing to one.

On the way to the grand finale, invenio was second to none, defeating almost all opponents. Unfortunately, in the decisive match we lost 2:4 to Adamus Szczecin, finally landing second. The teams of Siniat Pińczów and Mador Sosnowiec came in third.

It is worth adding that our player, Mateusz Wroczyński, was chosen the best footballer of the tournament.

Results of all matches:
Group phase – Group E
invenio QD – Fujitsu Łódź 4:2
invenio QD – Joynext Oborniki Śląskie 3:1
PZU Sport Team – invenio QD 2:3
Vetrex Tczew – invenio QD 3:1
invenio QD – Mostostal Chojnice 1:1

Group phase – Group VI
invenio QD – Nordea Łódź 7:2
Cronimet PL Inowrocław – invenio QD 0:1

Quarter-final: invenio QD – Vetrex Trzew 8:5
Semi-final: invenio QD – Siniat Pińczów 3:0
Final: invenio QD – Adamus Szczecin 2:4

Scroll to Top
Przewiń do góry